BEN BİR MAŞAYIM!

| 17.07.2009 13:29
1999 0

Bir başlık attım olay oldu! Ne tetikçiliğim kaldı, ne maşalığım! Ben neymişim de haberim yokmuş, hayret vallahi!

CHP kendi içinde bir danışma kurulu toplantısı düzenliyor, bu toplantıyla ilgili raporu üyelerine gönderiyor, raporun içinde CHP’nin kendi belirttiği cümleleri başlıkta kullanıyorum, olay oluyor.

Önce neden bu raporu yayınladığım sorgulanıyor. Sonra neden böyle başlık attığım. En sonunda da bu habere gelen yorumları niye yayınladığım!

Bu yorumları yazanlar kendilerini başarılı görüyorlar ya! Hiç kendilerini sorgulama yolunu seçmiyorlar, kendileri çalıp gerçeklerin önünde kendileri oynuyorlar.

Ben CHP başarılı, başarısız tartışmalarına bu yazıda girmeyeceğim. Benim temas etmek istediğim bugüne kadar Bodrum’u yönetenlerin, ya da yönettiklerini sananların eleştirilere, gerçeklere ne kadar tahammülsüz oldukları.

Hoşlarına gitmeyen bir şey mi yazıldı? “Vay efendim sen bunu nasıl yazarsın!” diyerek yazana saldıracaklarına yazılanın doğruluğunu araştırsalar belki bugün Bodrum bu halde olmayacaktı.

Bize ve birkaç değerli basın mensubu arkadaşlarıma kadar istediklerini yazdırabilen bu zihniyette ki insanlar, yıllardan beri yanlışları söylemeye çalışan bizleri düşman ilan ettiler, hakkımızda dedikodu üstüne dedikodu yaptılar.

Ama ne oldu?

Bizi bitireceklerine kendileri bittiler! Ama hala bunu görmüyorlar, alışkanlıktan olsa gerek gerçekleri yazan bizleri olmadık ithamlarla suçluyorlar.

Bodrum Devlet Hastanesi haberlerini yapıyoruz, işine gelmeyenler bana kukla diyor. Bir başlık atıyoruz, başlığı beğenmeyenler bana maşa diyor, ahlaksız diyor, bir siyasi partinin uşağı diyor!

Buradan bu aklı yarım insanlara soruyorum;

Bugüne kadar BHM’de yanlış olan neyi ısrarla savunduğumuzu gördüğünüz? Ne dedikte yalan çıktı! Yazdıklarımızda ne yanlış var?

Maşa olmak sizin yaptığınız gibi yanlış olduğunu bile bile, göre göre, bir fikre görüşe ideolojiye körü körüne sahip olmak, bu ideolojiden rant, çıkar sağlamaktır.

Şimdi sorun bakalım kendi kendinize; Maşa ben miyim, sizler misiniz?


İLK YORUMU SİZ YAPIN...