KARAKAYA AİLESİNİN ACI GÜNÜ

BHM 16.06.2017 21:09 0 Yorum 529 Okunma

Bodrum’un tanınmış işadamlarından Karakaya Group'un kurucu ortağı ve Onursal Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Karakaya, 79 yaşında yaşamını yitirdi.

Bodrum Yarımadası'nın en büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Ortakent Mahallesi'ndeki Midtown'un kurucu ortaklarından Aydın Karakaya, bir süredir bağırsak kanseri nedeniyle tedavi gördüğü Özel Acıbadem Hastanesi'nde dün (perşembe) akşam yaşamını yitirdi. Üç çocuk, ve üç torun sahibi Karakaya'nın ölümü yakınları ve sevenlerini üzüntüye boğdu.

 

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da Karakaya'nın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirip, "Aydın ağabeyimizin bizde ve Bodrumlular'ın gönlündeki yeri bambaşkadır. Çok sevilir ve sayılırdı. Babamın da çok yakın arkadaşıydı. Cezaevinde, tutuklu kaldığım süreçte de yalnız bırakmadı, hep ziyaretime geldi. Ayrıca Bodrum'da narenciye yetiştiriciliğinin korunması ve bugünlere gelmesini Karakaya Ailesi'ne borçluyuz. İlçemizde birçok sosyal sorumluluk projesine imza atmasına rağmen, adının ön plana çıkmasını istemezdi. Bodrumspor'a da çok destek oldu. Mekanı cennet olsun. Ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum" dedi.

 

Karakaya'nın cenazesinin yarın (cumartesi) ikindide Ortakent Mahallesi'ndeki Kerim Aydınlar Camisi'nde kılınacak namazın ardından Yukarı Akçaalan Mezarlığı'nda toprağa verileceği bildirildi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...