KAN BAĞIŞI KAMPANYASINA BÜYÜK İLGİ

BHM 04.02.2017 12:19 0 Yorum 493 Okunma

Türk Kızılayı'nın "Kan Ver, Hayat Kurtar" sloganı ile başlattığı kampanyaya Çağdaş Holding'ten destek geldi. Türk Kızılay Marmaris Kan Merkezi ile Çağdaş Holding ortaklaşa kan bağışı kampanyası düzenledi.

Kampanya kapsamında holding bünyesindeki Çağdaş Beton Tesisi'nde konuşlanan Türk Kızılay Marmaris Kan Merkezi gezici aracında kan bağışları kabul edildi. Kampanyaya ilgi büyük oldu. Kampanya kapsamında bir günde 60 ünite kan bağışı toplandı.

 

Türkiye de milyonlarca insanın kana ihtiyacı olduğunu belirten Çağdaş Holding Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, "Sosyal sorumluluk projeleri kapsamında da insan odaklı çalışan bir kuruluşuz. İnsanları yaşatmak için burada bu misyonumuzla kan bağışını kutsal bir görev olarak düşünüyoruz. Kan vermek insani ve vatandaşlık görevidir, Çağdaş Holding bu geleneği ilerleyen zamanlarda da mutlaka sürdürecektir" dedi.

Kızılay Marmaris Kan Merkezi Doktoru Ömer Çiçek de 'Kan ver, hayat kurtar' sloganından yola çıkarak, her altı ayda bir çağdaş holding ile kan bağışı kampanyası düzenlediklerini belirtip, ilgiden memnun olduklarını söyledi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...