İYİ PARTİ BODRUM YÖNETİMİ TANITILDI

BHM 06.01.2018 15:26 0 Yorum 2769 Okunma

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı'nın, yönetim kurulu kadrosu tanıtıldı.

Bodrum'da geçen aralık ayında İYİ Parti Genel Merkezi tarafından Mehmet Onur Şahbaz'ın kurucu ilçe başkanı olarak görevlendirilmesi ardından yönetim kurulu kadrosu da belirlendi. Bodrum Belediyesi Heredot Kültür Merkezi'nde düzenlenen etkinlikle, İYİ Parti Bodrum Kurucu İlçe Başkanı Mehmet Onur Şahbaz, yönetim kurulunu tanıttı. Etkinliğe, Partinin Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyesi 21'inci Dönem Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun, Mahalli İdareler Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal'ın basın danışması gazeteci Can Pulak, Bodrum Belediyesi bağımsız meclis üyeleri, çeşitli sivil toplum kuruluşunun temsilcileri, çok sayıda partili katıldı. Konuşma yapan Şahbaz, şöyle dedi:

 

"İçimizde uzun zaman çeşitli siyasi partilerde veya sivil toplum kuruluşlarında görev almış çok değerli ve tecrübeli ağabeylerimiz ve ablalarımız da var. Ülkedeki gelişmeleri dikkatle takip etmiş ama aktif siyaset sahnesinde hiç rol almamış olan birçok arkadaşımız da var. Ev hanımı da var, çiftçi de var. Mimar da var, işçi de var. Sol görüşlü de var, sağ görüşlü de. Bodrum'da doğup büyümüşü de var, sonradan gelip yerleşmişi de. Farklılıklarımız bizi daha güçlü ve demokratik kılıyor. İnançlara ve düşüncelere sonsuz saygımız var elbet ama bizi asıl bir arada tutan ortak yönlerimiz var. Hepimiz Atatürkçüyüz, hepimiz laik, demokratik Türkiye Cumhuriyetini ve onun Misak-ı Milli ile sınırları çizilmiş ve atalarımızın kanıyla sulanmış sınırların bölünmez bütünlüğünü savunuyoruz. İster ulusalcı deyin ister milliyetçi, hepimiz vatanseveriz, memleket sevdalısıyız."

 

Kurucu İlçe Başkanı Şahbaz, Genel Başkan Meral Akşener'in ifadelerini kullanarak, "Size söz veriyoruz, Vallahi de çok çalışacağız, billahi de çok çalışacağız" diyerek konuşmasını tamamladı.

Partinin İl Başkanı İncilay Gezgin Şekerdağ, Mahalli İdareler Başkanlığı Başkan Yardımcısı Mehmet Tosun, Kurucular Kurulu ve Genel İdare Kurulu üyesi 21. Dönem Muğla Milletvekili Prof. Dr. Metin Ergun'un konuşmalarının ardından da ilçe yönetimi tanıtıldı.

 

İYİ Parti Bodrum İlçe Başkanlığı Divan Üyeleri;

1-) Mehmet Onur Şahbaz (İlçe Başkanı) 2-) Yaşar Kefeli (İlçe Sekreteri) 3-) Hatice Aker (İlçe Muhasibi) 4-) Nevzat Kanber (Teşkilat İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 5-) Melek Yılmaz (Siyasi İlişkiler ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 6-) Semih Nalbantoğlu (Eğitim ve Spordan Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 7-) Av. Serhan Kaya (Hukuk İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 8-) Cemil Haldız (Seçim İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 9-)Barbaros Kaplan (Ekonomik İşler ve Sosyal Politikalardan Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 10-) Seha Ergene ( Medya ve Propaganda İşlerinden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 11-) Betül Köseoğlu (Kültür ve Sanat Politikalarından Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 12-) Ersan Öktür (ARGE ve Teknik İşlerden Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.) 13-) Av. Dilek Miral (Çevre ve Doğa Politikalarından Sorumlu İlçe Bşk. Yrd.)

İYİ Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Asil Üye Listesi;

Yaşar Kefeli, Hatice Buket Aker, Nevzat Kanber, Melek Yılmaz, Semih Nalbantoğlu, Av. Serhan Kaya, Cemil Haldız, Barbaros Kaplan, Seha Ergene, Fatma Betül Köseoğlu, Ersan Öktür, Av. Dilek Mirel, Dr. Nejat Mehmet Sönmez, Uluç Tezer, Berrin Özgürel, Mustafa Erdoğan, Mehmet Şahin, Ercan Özer, Nilay Konday, Sedat Köse, Murat Kurutaş, Aydoğan Karakaş, Kürşad Koç, Hanife Yavaş, Erol Akyüz, Şerif Çelikkıran, Selma Perianes Gonzales, Volkan Çiçek, Hasan Çetok, Serdar Korkmaz, Metin Tosun, Fahrettin Aslan

İyi Parti Bodrum İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Yedek Üye Listesi;

Haydar Maden, Yılmaz Kıvılcım, Mehmet Alpaslan, Ahmet Barut, Enver Gökhan, İrfan Özaltın, Sedat Zırığ, Benan Özbaşar, Önder Kaya, Ergün Yiğit, Hülya Gül Kaya, Şenol Aksu, Mehmet Demir, İlknur Yetiş, Hatice Yıldırım, Kemal Dursun Camcı, Bilgör Çınar, Gül Sarı, Nürbet Gön, İsmail Ata, Yasemin Ru, Zerrin Gürsoy, Ümit Efe, Mustafa Bakış, Asena Ozar, Bahattin Karataş, Semahat Odabaş ve Serkan Şimşek.İLK YORUMU SİZ YAPIN...