İNGİLTERE’DEN AMELİYAT OLMAK İÇİN GELDİ

BHM 29.10.2016 16:12 0 Yorum 442 Okunma

İngiliz vatandaşı JoanVioletFarnham86 yaşında total kalça protezi ameliyatı oldu.

Bu ameliyatı olmak için daha önce kızına omuz kırığı ameliyatı, damadınakalça proteziameliyatı yapan Özel Bodrum Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Barış Coşkun’u tercih etti. Bir sene süre ile Op.Dr.Coşkun tarafından takip edilen ilaçla tedavi gören, fizik tedavi alan ancak son zamanlarda ağrıları dayanılmaz hale gelen Farnham total kalça protezi ameliyatı olmak için İngiltere’den Bodrum’a geldi.

Kızı Jacklin’in verdiği bilgiye göre, ileri yaştan kaynaklanan risklerin farkında olan Farnham tereddüt etmeden sağlığını Özel Bodrum Hastanesi’ne emanet etti.

Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op.Dr.Barış Coşkun,  ‘’Bu yaşta total protez ameliyatı yapabilmek için çok iyi bir Anestezi Uzmanı ve ameliyathane ekibiniz olması gerekir. Özel Bodrum Hastanesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon  Uzmanı Dr. Yelda Doğan ve tecrübeli ameliyathane ekibi sayesinde ileri yaş riskine karşın çok başarılı bir ameliyat gerçekleştirerek hastamızı sağlığına kavuşturmuş olmaktan dolayı çok mutluyuz. BayanFarnham ileri yaşta olmasına karşın mecburen gerçekleştirilen total kalça protezioperasyonu sayesinde yeniden yürümeye başladı ve ağrıları geçti.’’ şeklinde konuştu.

Jacklin, 87 yaşındaki annemin İngiltere’de bir uzman görmek için 3ay ve operasyon olabilmesi için bir 3 ay daha beklemesi gerekirdi, ancak bekleyecek zamanı kalmamıştı. Çok ağrısı vardı şeklinde konuştu ve ekledi:

‘Op. Dr. Barış Coşkun’a çok güvendiğimiz için kalça ameliyatı olmaya Türkiye’ye geldik. İyi ki de gelmişiz çünkü annem tekrar yürüyebildiği için çok mutluyuz. Daha önce diğer aile fertlerimiz ve arkadaşlarımız da defalarca Özel Bodrum Hastanesi’nde tedavi oldu. Hastaneyi yakından tanıyoruz ve burada verilen hizmetten çok memnunuz. Yabancı hasta departmanından Deniz Gökova her defasında ailemizden biri gibi yardımcı oldu. Buraya gelmeye devam edeceğiz.Özel Bodrum Hastanesi’ni herkese tavsiye ederiz.’İLK YORUMU SİZ YAPIN...