İLÇE ÖRGÜTÜNE RAĞMEN KOCADON, BÜYÜKŞEHİR ADAYI MI?

BHM 14.08.2017 11:27 0 Yorum 1032 Okunma

Geçtiğimiz günlerde Hürriyet Gazetesi’nde CHP’nin 2019 büyükşehir adayları arasında Muğla için Mehmet Kocadon’un adının geçtiği belirtilmişti. CHP Bodrum İlçe Örgütü’ne rağmen Mehmet Kocadon’un Büyükşehir Belediye Başkanlığı için adının öne çıkması, gözleri Bodrum İlçe Örgütü’ne çevirdi

Hürriyet Gazetesinin haberine göre Büyükşehir Belediye Başkanlığı için öne çıkan isimler yavaş yavaş belli olmaya başladı. Muğla Büyükşehir Belediyesi için öne çıkan isim ise Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon.

 

Bu durum Mehmet Kocadon’la başından beri doku uyuşmazlığı yaşayan Recai Seymen başkanlığındaki CHP Bodrum İlçe Örgütü’nü ne kadar rahatsız edecek?

 

Zira geçtiğimiz günlerde Habertürk yazarı Sevilay Yılman’ın röportajında Başkan Kocadon, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Bodrum’da tatil yapmasını istediğini açıklamıştı. Bunun üzerine  “sözleri kendisini bağlar” diyen CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, Mehmet Kocadon’a tepkisini dile getirmişti.

 

Hemen her fırsatta Muğla Büyükşehir Belediyesi Başkanı Osman Gürün’ün sözcüsü gibi davranan, Gürün ve Büyükşehir Belediyesi ile ilgili tüm eleştirilere CHP Bodrum İlçe Başkanı olarak cevap veren Recai Seymen ve CHP Bodrum ilçe yönetiminin bu gelişmeler üzerine alacağı tavır ise merak konusu.

 

Bilindiği gibi Kemal Kılıçdaroğlu’nun Ankara’dan İstanbul’a kadar ADALET yürüyüşünde Mehmet Kocadon ve Kılıçdaroğlu birlikte yan yana yürümüşler, bu yürüyüşte CHP Bodrum İlçe Örgütü Başkanı ve yönetimi Kocadon ve Kılıçdaroğlu’nun yanında yer almamıştı.İLK YORUMU SİZ YAPIN...