HALK PLAJINDA LAHMACUN VE AYRAN DAĞITTI

BHM 24.08.2018 13:25 0 Yorum 534 Okunma

Kurban Bayramı için lüks yatı ile Bodrum'a gelen iş adamı Sezgin Baran Korkmaz, Cennet Koyu'na demirlediği yatından botla kıyıya gelerek, plajda güneşlenen tatilcilere lahmacun ve ayran ikram etti.

Turizm, ilaç, gayrimenkul ve otomotiv yedek parça sektörlerinde yatırımları bulunan işadamı Sezgin Baran Korkmaz, 46 metre uzunluğundaki ultra lüks yatı ile Bodrum Cennet Koyuna yanaştı. “Queen Anne” isimli yatı ile halk plajının karşısına demirleyen işadamı, tatilcilere lahmacun ayran ikram etmek istedi.

Halk plajında ücretsiz lahmacun dağıtılacağını gören tatilciler deniz keyfini bir kenara bırakıp lahmacun-ayran kuyruğuna girdi. Büyük yoğunluk oluşan halk plajında bin adet lahmacun 5 dakikada tükendi. Çocuklara ise süt mısırı dağıtan hayırsever iş adamı halk ile sohbet edip bayramlarını kutladı. Lahmacun ve ayran alan tatilciler ise durumdan memnun kaldıklarını belirtti. Adını açıklamayan iş adamı gün boyu halk plajında konuşulan isim oldu. 

Lahmacun ve mısırları elleriyle dağıttıktan sonra lüks yata dönen ve isminin açıklnamasını istemeyen iş adamının, daha önce İstanbul Piyalepaşa’da semt pazarındaki bütün tezgahları satın alıp sebze ve meyveleri vatandaşlara bedava dağıtan SBK Holdingin Patronu Sezgin Baran Korkmaz olduğu sonradan ortaya çıktı.İLK YORUMU SİZ YAPIN...