Güzellerden Kocadon'a Ziyaret

BHM 10.05.2017 10:27 0 Yorum 384 Okunma

Bodrum'da yapılacak 'Miss 7 Continents - 7 Kıtanın Güzeli' yarışmasına katılmak üzere kente gelen 7 kıtadan 22 güzel, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

Jolly Tour ve Ermeni Organizatör Ashot Khachatryan tarafından düzenlenen Miss 7 Continents yarışmasına katılmak üzere  Bodrum'a gelen güzeller, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti. 7 kıta ve 22 ülkeden gelen 22 güzel,  14 Mayıs'ta  Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde yapılacak yarışmaya verdiği destekten dolayı Kocadon'a teşekkür etti.

Başkan Kocadon, güzellere  Bodrum'u nasıl bulduklarını sordu. Güzeller ise  Bodrum'a ilk kez geldiklerini ve çok beğendiklerini söyleyerek, tatil için de  Bodrum'a gelmek istediklerini belirtti. Belediye başkanı olarak bu tür organizasyonlara değer verdiklerini belirten Kocadon, "Bu aynı zamanda  Bodrum'un tanıtımı için büyük şans. Çünkü gelenler  Bodrum turizm elçisi olarak ülkelerine dönüyor ve burayı anlatıyorlar. Onun için bu tür festival ve organizasyonlara destek olmaya devam edeceğiz. 21 farklı ülkeden buraya gelen genç kızlarımız ülkelerine döndüklerinde  Bodrum ile ilgili fikirlerini ortaya koyacak. Böylece de  Bodrum, farklı ülkelerde adını duyurmaya devam edecek" dedi.

Yaklaşık yarım saat süren ziyaretin ardından güzeller, Kocadon ile hatıra fotoğrafı çektirdi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...