GÜMÜŞLÜK FORMU'NDAN BAŞKAN KOCADON'A ZİYARET

BHM 28.02.2017 10:13 0 Yorum 370 Okunma

Gümüşlük gönüllüleri tarafından oluşturulan Gümüşlük Forumu, Gümüşlük’e kazandırılacak olan yeni kültür ve sanat merkezi projesine verdiği desteklerden ötürü Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’a makamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

Gümüşlük gönüllüleri tarafından oluşturulan  Gümüşlük Forumu,  Gümüşlük'e kazandırılacak olan yeni kültür ve sanat merkezi projesine verdiği desteklerden ötürü  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'a makamında teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

Gümüşlük Forumu sözcüsü  Doğan Ünal ile  Gümüşlük Forumu katılımcıları, ziyarette  Gümüşlük'te kültürel ve sanatsal faaliyetlerin yapılabilmesi için  Gümüşlük Forumu'nun talebine istinaden  Bodrum Belediyesi tarafından tahsis edilen binanın yakın zamanda faaliyete geçebilmesi için gerekli çalışmaların sürdüğünü belirtti.

 

Sözcü Ünal, kurulacak merkez ile  Gümüşlük'te 12 boyunca kültürel, sosyal, sanatsal ve eğitici yönden çok sayıda etkinlik düzenlemeyi amaçladıklarını söyledi. Yeşil Çam'dan ve kült filmlerden oluşan açık hava sineması tadında filmi gösterimleri, içinde oyuncakların bulunduğu bir çocuk müzesi ve çocuklar için yaratıcı drama çalışmaları vb. gibi pek çok aktivite planladıklarını ayrıca İngilizce ve Almanca kursları ile yabancılar için Türkçe kurslarına da yer verileceğini belirtti.

 

Başkan  Mehmet Kocadon,  Bodrum'un dört mevsim canlılığını koruyabilmesi için  Bodrum Belediyesi olarak sivil toplum kuruluşları ve gönüllülerle birlikte birçok çalışma yaptıklarını, elinden geldiğince de güzel projelere destek olmaya çalıştığını belirtti. Duyarlılıkları ve gönülden çalışmaları için de  Gümüşlük Forumu'na teşekkür etti.İLK YORUMU SİZ YAPIN...