GENÇ LİDERLER DEVİR TESLİM TÖRENİ YAPTI

BHM 15.01.2017 12:43 0 Yorum 508 Okunma

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesinde yapılan devir teslim töreniyle, 2017 Dönem Başkanı Alper Oymak göreve başladı.

2010 yılından bu yana Bodrum’da çalışmalarını sürdüren Genç Liderler ve Girişimciler Derneği Bodrum Şubesinde görev değişimi için bir tören düzenlendi. Mandalin’de yapılan törene Türkiye Genç Liderler ve Girişimciler Derneği 2016 Başkanı Özge Özkan Kızanlık, 2017 Başkan Yardımcısı Aylin Tunç Karagöz ile Bodrum ve Türkiye’nin birçok noktasından dernek üyeleri katıldı. 

Derneğin 2016 Başkanı Türkiye Başkanı Özge Özkan Kızanlık Bodrum'un geçmiş dönem başkanı Ozan Vurucular’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ederek, “Bodrum aslında çok şey yaptı. 2010 yılından beri Bodrum hep üstüne bir şeyler koyarak devam eden bir şube. Bu şubeyi ben hakikaten seviyorum. Çok güzel bir ekip. Ben her geldiğimde evimdeymişim gibi hissettim” dedi. 

Bodrum Şubesi’nin geçmiş dönem başkanı Ozan Vurucular, 2016 yılında Bodrum'da gerçekleştirilen faaliyetleri bir sunumla anlattı. 

Genç Liderler ve Girişimciler Derneği (JCI) Bodrum Şubesinin 2017 Başkanı Alper Oymak ise görevi devralmasının ardından bir konuşma yaptı. Törene katılan herkese katılımlar için teşekkür eden Oymak şunları söyledi: 

“2010 yılında faaliyetine başlayan JCI Bodrum sizlerin büyük fedakarlıklarıyla çok güzel işler yaptı. JCI Bodrum’un adını hem Türkiye’de hem de Dünyada yaptığımız projelerle en iyi şekilde duyurmaya çalıştık. Bundan sonra da en iyisini yapmaya çalışacağız. Ozan başkanım çok güzel bir yere getirdi. Ben bugün bayrağı ondan devralıyorum ve Ulu Önder’imiz Atatürk’ün bize açtığı aydınlık, laik yoldan ayrılmadan bu bayrağı çok daha ileriye taşıyacağımızı size söz veriyorum.” 

Konuşmaların ardından pasta kesilerek hep birlikte hatıra fotoğrafı çektirildi. 


Voyage (Body)
Voyage (Body)
Voyage (Body)

İLK YORUMU SİZ YAPIN...