Eşsiz Bodrum Tanıtım Tırı Konya'da

BHM 17.05.2017 11:33 0 Yorum 555 Okunma

Eşsiz  Bodrum Tanıtım Tırı 6 bin 3 yüzüncü kilometrede  Mevlana topraklarında Konyalılar ile buluştu.

Ankara'nın ardından geç saatlerde  Konya'ya gelen tır  Mevlana İslam Kültür Merkez'inde misafirlerini ağırladı. Gittikleri bölgelerde  Bodrum'un tarihini dokusunu, kültürel yapısını, doğal güzelliklerini anlatan  Bodrum Tanıtım Tırı ekibi, Konyalıların sorularını da yanıtladı.

Yola çıktığı günden bugüne 6 bin 3 yüz kilometre yol yaparak 28 şehre uğrayan Eşsiz  Bodrum Tanıtım Tırı, Konyalı misafirleri ile buluştu. Eşsiz  Bodrum Tanıtım Tırı Koordinatörü Fikret Hıdır ve görevli personeller tarafından Konyalılara proje ve  Bodrum hakkında bilgiler verildi. Tırı gezen vatandaşlar, üç boyutlu tanıtım filmini de izlemeyi ihmal etmediler.

Konya Büyükşehir Belediyesi Birim Amirleri  Bodrum Tanıtım Tırını ziyaret ederek proje hakkında bilgi aldılar.  Konya'ya  Mevlana ziyaretine gelen yerli ve yabancı turistler ve evlilik hazırlığı yapan bir çift,  Bodrum Tanıtım Tırını ziyaret ederek fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler.

Konya'da Tanıtım Tırını ziyaret eden Konyalılara teşekkür eden Eşsiz  Bodrum Tanıtım Tırı Koordinatörü Fikret Hıdır, "Yaklaşık 2 aydır yollardayız.  Konya 28'inci şehrimiz. Toplamda 30 şehre gitmeyi planladığımız bu projede artık turumuzun sonuna geliyoruz.  Konya'dan sonra  Antalya ve  Denizli illerinde misafirlerimizle buluşarak turumuzu sonlandıracağız. Ben bu proje boyunca TIR'ımızı ziyarete gelen bütün Anadolu halkına çok teşekkür ediyorum. Umarım ki bu gerçekleştirdiğimiz proje,  Bodrum'a ve ülkemizin turizmine katkı sağlayacaktır." dedi.

Tırı ziyaret eden misafirlere  Bodrum'un simgesi olan  Bodrum Mandalinasından üretilen kolonya, lokum ve gazoz ikram edilerek,  Bodrum'u anlatan tanıtım broşürleri ve kitapçıkları verildi.

17 Mayıs akşam saatlerine kadar  Konya  Mevlana İslam Kültür Merkez'inde Konyalılar ile buluşacak olan Eşsiz  Bodrum Tanıtım Tırı 17 Mayıs akşam saatlerinde  Antalya'ya hareket ederek 18-19 Mayıs tarihleri arasında Antalyalı vatandaşlarımızla  Bodrum'u buluşturacak.

30 ile gitmesi planlanan Eşsiz  Bodrum Tanıtım Tırı bugüne kadar  Aydın,  İzmir,  Balıkesir,  Eskişehir,  Bursa,  Çanakkale,  Edirne,  Tekirdağ,  İstanbul,  Kocaeli,  Zonguldak,  Bartın,  Samsun,  Ordu,  Trabzon, Rize.  Artvin,  Kars,  Erzurum,  Sivas,  Malatya,  Diyarbakır,  Hatay,  Adana,  Mersin,  Kayseri,  Ankara,  Konya'ya gitti. Tır  Konya'nın ardından  Antalya ve  Denizli illerini de ziyaret ederek turunu tamamlayacak.İLK YORUMU SİZ YAPIN...