ESKİ EŞİNİ ÖLDÜRDÜ

BHM 10.03.2017 09:14 0 Yorum 557 Okunma

Bodrum'da bir çocuk annesi Gizem Olgun, boşandığı eşi Mert Toprak tarafından iş yerinde bıçakla boğazı kesilerek öldürüldü.

Bodrum'da boşanmalarına rağmen eşinin iş yerine giden Mert Toprak, kıskançlık krizine girmesi üzerine yanında getirdiği bıçakla bir çocuk annesi Gizem Olgun'u boğazını keserek öldürdü. Olayın ardından polis kısa süre içerisinde suç aletiyle birlikte yakalandı.

ÇALIŞTIĞI YERE ZİYARETE GİTTİ

Bodrum'daki bir turistik tesiste bahçıvanlık yapan 1 çocuk babası Mert Toprak, 2 yıl evli kaldığı Gizem Olgun'dan 2 ay önce boşandı. Toprak, bugün saat 09.00 sıralarında, boşandığı eşinin çalıştığı Yalıkavak Mahallesi, İnönü Caddesi'ndeki mobilya mağazasına gitti.

 

BIÇAKLA BOĞAZINI KESTİ

Mert Toprak, boşanmalarına rağmen eşinin başkalarıyla görüşmesini kıskandığı için aralarında tartışma çıktı. Tartışmanın uzaması üzerine Toprak, genç kadını, yanında getirdiği bıçakla boğazını keserek öldürdü.

OLAYDAN KISA SÜRE SONRA YAKALANDI

Kaçan Mert Toprak, polis tarafından kısa süre sonra suç aleti bıçakla yakalandı. Olgun'un cesedi, polis ve savcını olay yerindeki incelemelerinin ardından otopsi için  Muğla  Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.  Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.

"SENİ BAŞKASINA YAR ETMEM, ÖLDÜRÜRÜM"

Öldürülen Gizem Olgun'un arkadaşlarının polise verdikleri ifadede, "Mert Toprak, boşanmadan önce eşi Gizem'i 'Seni başkasına yar etmem, öldürürüm' diyerek sürekli tehdit ediyordu. Evlendikten sonra Gizem'e sürekli fiziksel ve psikilojik işkence uyguluyordu. Boşanmış olmalarına rağmen de iş yerine gelip Gizem'i tekme- tokat yere yatırıp, cinayeti işledi." dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...