Dereceye Girenlere Ödülleri Verildi

BHM 27.03.2017 10:45 0 Yorum 448 Okunma

Bodrum TR-Extrem Offroad Festivali'nde dereceye girenlere ödülleri verildiMuğla'nın Bodrum ilçesinde düzenlenen Bodrum TR-Extrem Offroad Festivali nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu.

Bodrum TR-Extrem Offroad Festivali'nde dereceye girenlere ödülleri verildi

 

Bodrum'da düzenlenen  Bodrum TR-Extrem Offroad Festivali nefes kesen bir mücadeleye sahne oldu. Halikarnas Motor Sporları Kulübü tarafından Çağdaş Holding ve Kule Rock City'nin ana sponsorluğunda bu yıl ilk kez organize edilen festivalde 25 kulüpten 100'ün üzerinde sporcu yıldızlar, gençler, ustalar, veteranlar, kadınlar, ATV-UTV, ATV-UTV Hobi ve prestij kategorilerinde, son derece zorlu bir parkurda düşe kalka yarıştı.  Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz'ın da son etabı izlediği yarışlar, kıran kırana mücadele içinde geçti. Çocuklar kategorisinde Baran Bulut Kocaman, kadınlar kategorisinde  Gökçen Kabaş, gençler kategorisinde  Burak Akbulut, Hobi A kategorisinde Erdem Töraydın, Hobi B kategorisinde Mehmet Kırbaş, Prestij kategorisinde Barış Tok, Veteran kategorisinde Soner Gökşen, Usta kategorisinde Mert Kökçü, ATV Kategorisinde Mehmet Saygın, UTV kategorisinde Levent Köksal ve eşi Julie Köksal birinci oldu. Dereceye giren sporculara kupa ve madalyalarını,  Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ve organizasyon görevlileri verdi. ATV ve UTV kategorisinde dereceye giren sporculara kask hediye edilirken, motokros sporcularına da  Swiss Otel'de 2 gecelik çift kişilik konaklama hediye edildi.

 

Tören, dereceye giren tüm sporcuların  İzmir Marşı eşliğinde hatıra fotoğrafı çekilmesi ile sona erdi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...