DENİZDE ŞAMPİYONLUK KUTLAMASI

BHM 29.07.2017 11:30 0 Yorum 535 Okunma

Bodrum’da 2 ay önce açılan, Beşiktaş'ın resmi ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası’nın resmi açılışı yapıldı. Açılışa Beşiktaş yönetiminin yanı sıra, çok sayıda taraftar katıldı.

Konacık Mahallesi Atatürk Bulvarı’nda Haziran ayında faaliyete başlayan Beşiktaş taraftar ürünlerinin satıldığı Kartal Yuvası’nın resmi açılış töreni yapıldı. Beşiktaşlı Tarık Keleş tarafından hizmete açılan mağazanın açılışına, Beşiktaş 2'nci Başkanı Ahmet Nur Çebi, Genel Sekreter Ahmet Ürkmezgil, Kartal Yuvalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mican, Taraftar ve Dernekler Sorumlusu Selçuk Kaynarkan, CHP İstanbul eski Milletvekili Aydın Ayaydın ve çok sayıda taraftar katıldı. Çebi, taraftarlarla birlikte bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Çebi, taraftar ve yöneticilerle birlikte, üzerinde Beşiktaş logosu ve kartal resmi bulunan pastayı kesti, ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

 

KARTAL YUVALARININ KULÜBE DESTEĞİ ÇOK ÖNEMLİ.

Kartal Yuvalarının kulüp bütçesine önemli gelir sağladığını belirten Çebi, “Beşiktaş için Kartal yuvaları çok önemli, gelirlerimizin önemli bir kısmını buralar sağlıyor. 87'nci mağazayı açtık, 100'e kadar hedefimiz var ve Temmuz ayı ortasında satışa sunulan 3 yıldızlı formalarımızın satış miktarı rekor seviyede olduğunu buradan söylemek istiyorum. Taraftarların Kartal Yuvaları'ndan yapacakları alışverişlerinde bize çok büyük destek verdiğini buradan ifade etmek istiyorum. Maçlarda verdikleri destek kadar, alışverişlerinde de Beşiktaş'a sağladıkları katkılarından dolayı taraftarlara da çok teşekkür ediyorum" dedi.

 

TRANSFERLER BİTTİĞİNDE AÇIKLAMAK EN DOĞRUSU

Çebi, transfer dönemini de değerlendirerek, şöyle devam etti:

“Transferler iyi gidiyor, bittiği zaman bizler açıklayabiliriz. Çünkü bitmemiş bir şeyin açıklanması kamuoyunu yanıltmaktan başka bir şey değil. Biz de bundan uzak durmaya çalışıyoruz, bir transferi bitirmeden konuşmuyoruz. Dolayısıyla bunların çok konuşulmasına taraftar değiliz, ama Beşiktaş için herkes elinde geleni yapıyor. Allah şans da versin bahtımızı açık etsin. Bugün bir futbolcumuzun çapraz bağları kopuyor, bu nazar mıdır nedir bilmiyorum ama çok üzüldüğüm bir konu. Dolayısıyla Allah Beşiktaş için futbolcunun da transferin de hayırlısını nasip etsin."

Teknik Direktör Şenol Güneş’in A milli takıma gitme olasılığını değerlendiren Çebi, A milli takımın, milli bir mesele olduğunu ancak, Beşiktaş'ın da kendileri için çok önemli bir yerde olduğunu vurgulayarak, "Burada 5-6 seneden beri, bugünler için çalıştık, kurgu yaptık, strateji belirledik. Bu strateji içerisinde Şenol hocanın yeri belli. Ben olacağını düşünmüyorum. Sayın Başkanımızın da ifade ettiği gibi, hayal görmektir Şenol hocamızın milli takıma gitmesine bizim müsaade etmemiz. Ama orası bir milli takımdır, önümüze nasıl bir tablo gelir, bugünün şartları değişir mi? Umarım bizi zorlayan bir şey olmaz ve Şenol Hoca ile devam ederiz. Ama zannetmiyorum" dedi.

Çebi, basın mensuplarının Şenol Güneş’in sözleşmesi kulüp tarafından yapıldığı ama bunun federasyona bildirilmediği yönündeki söylentileri sorması üzerine, “Yok öyle bir şey. Bu saate kadar olmayan spekülasyon, niye daha evvel çıkmadı da bugün çıkıyor. Bunlar belli.  Söyleyen doğru söylememiş" dedi.

 

ÇEBİ ŞAMPİYONLUK KUTLAMASINDA

Çebi ve yöneticiler Catamaran Disco'da Bodrum Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen Bodrum Beşiktaşlılar Derneği’nin gecesine katıldı. Geceye Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş Genel Sekreteri Ahmet Ürkmezgil, Kartal Yuvalarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Mican, Taraftar ve Dernekler Sorumlusu Selçuk Kaynarkan, Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır ile yaklaşık 200 Beşiktaşlı taraftar katıldı. Geceye katılan 40 yaşındaki Ercüment Oltu, 5 yıldır birlikte olduğu 32 yaşındaki Mehtap Iskın’a evlenme teklif etti. İkisi de şoför olan ve bir kaza sonucu tanışan çiftin yüzüklerini Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi taktı ve çifte mutluluklar diledi.

Taraftarların yanına inen Çebi, birlikte slogan attı. Etkinliğe katılanlar Beşiktaş Marşları eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...