CHP’Lİ KADINLARA BAŞKAN MORALİ

BHM 24.10.2015 12:46 0 Yorum 2704 Okunma

CHP’li Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçe genelinde seçim çalışmalarını sürdüren, çeşitli etkinliklere ve sosyal projelere aktif bir şekilde katılarak görev alan CHP Bodrum Kadın Kolları Üyelerini tebrik etti ve çalışmalarında başarılar diledi. 

CHP Bodrum İlçe Kadın Kolları Başkanı Ender Taşören ve ekibi, Bodrum Yarımadası genelinde mahalle ve köylere giderek seçim çalışmalarına hız verdi. İlçe merkezinde düzenlenen çeşitli etkinliklere de katılan Bodrumlu CHP’li kadınlar, özellikle son dönemde yaşanan terör olayları ve şehit haberleri ile sarsılan Türkiye halkının acılarını paylaştı.

 

BODRUMLU KADINLAR, BARIŞ VE HUZUR İÇİN YÜRÜDÜ

Artık daha fazla acının yaşanmaması adına 27. Bodrum Cup Uluslararası Yelkenli Ahşap Yat Yarışları komitesi tarafından etkinliğin ilk günü Marina’dan Bodrum Belediye Meydanı’na doğru düzenlenen ‘sessiz yürüyüşe’ de katılan partili kadınlar, barış ve huzur için ellerine aldıkları karanfillerle terör olaylarında hayatını kaybeden vatandaşları ve şehitleri andı.

Düzenlenen etkinlikte CHP Bodrum Kadın Kolları Başkanı Ender Taşören ve CHP Bodrum Kadın Kolları Üyeleri; Cumhuriyet Halk Partili Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve CHP’li Bodrum Belediyesi Meclis Üyeleri ile bir arada yürüdü.

 

BAŞKAN MEHMET KOCADON: “ÇAĞDAŞ VE MODERN KADINA ÖRNEK OLDULAR”

Başkan Kocadon kadınların toplumda her zaman söz sahibi olmaları gerektiğini belirterek, “Partimizin kadın kolları üyelerini gönülden kutluyorum. Çünkü sadece seçim çalışması yapmıyorlar. Duyarlılık göstererek bugün burada, bu anlamlı yürüyüşe de katıldılar ve çağdaş ve modern kadının toplumumuzdaki yerini gösterip tüm kadınlarımıza örnek oldular.” dedi.

CHP Milletvekili Adayı Burak Erbay: “Bodrum’da kadınlar aktif ve söz sahibi”

 

Seçim çalışmaları kapsamında Bodrum’a gelen Muğla’nın en genç milletvekili adayı CHP’li Av. Burak Erbay ise Bodrum’da kadınların çok aktif bir şekilde hem iş ortamında hem siyasette görev aldıklarını ve söz sahibi olduklarını gözlemlediğini söyledi. Erbay, Bodrumlu CHP’li kadınları tebrik ederek seçim çalışmalarında da başarılar diledi.

 

CHP Bodrum Kadın Kolları Üyeleri Yürüyüş sonrası Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, CHP Muğla Milletvekili Adayı Av. Burak Erbay, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen ve meclis üyeleri ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. İLK YORUMU SİZ YAPIN...