ÇARŞAMBA KAHVALTISI 26. YILINDA

BHM 14.06.2017 13:02 0 Yorum 453 Okunma

Bodrum’un en uzun soluklu organizasyonu geleneksel Çarşamba Kahvaltısı 26. yılına girdi.  Grup üyeleri bu Çarşamba Yalıkavak eski Belediye Başkanı Mustafa Saruhan’ın yeni açtığı Zeytin Lina’da buluştu.

Bodrum’un 26 yıllık geleneği Çarşamba Kahvaltısı, bu hafta Yalıkavak Zeytin Lina’da yapıldı. Yalıkavak eski belediye başkanı Mustafa Saruhan’ın yeni açtığı Zeytin Lina’nın ev sahipliğinde yapılan kahvaltıya 21 kişi katıldı. Çarşamba Grubu katılımcıları gerek mekan, gerek sunulan lezzetler, gerekse Mustafa Saruhan’ın ev sahipliğinden oldukça memnun kaldı. Saruhan da grup üyeleriyle tek tek ilgilendi, sohbet etti. Hem yerel hem de ulusal siyasetin konuşulduğu Çarşamba Kahvaltısı’nda 2019’da yapılacak genel ve yerel seçimler ve Bodrum’un sorunları tartışıldı.

 

Çarşamba grubunun en kıdemli üyeleri Fikret Karataş ve Hilmi Bilaloğlu, Mustafa Saruhan’a ev sahipliğinden dolayı teşekkür ederek; “Mustafa Saruhan siyasi kimliği ve Bodrum tutkusuyla takdir ettiğimiz bir arkadaşımız. Yeni mekanı da Bodrum tutkusunu anlatıyor. Hayırlı olmasını diliyoruz. 26. Yılı içinde olduğumuz Çarşamba Kahvaltılarının da daha çok uzun yıllar Bodrum gündemini elinde tutacağına inanıyoruz” dediler. İLK YORUMU SİZ YAPIN...