BODTO BAŞARISINI KUTLADI

BHM 11.03.2017 12:34 0 Yorum 393 Okunma

T.C. Bodrum Ticaret Odası, üçüncü defa girdiği akreditasyon belge yenileme denetiminde, 12. dönemde A kategorisinde Odalar arasında belgesini En Yüksek Puanla yeniledi.

24 Şubat 2017 tarihinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nde gerçekleşen 12. Dönem Akreditasyon Sistemi Sertifika Töreninde BODTO Heyeti, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun açıklaması ile belgesini Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkçi’nin elinden aldı.

 

BODTO, TOBB’da düzenlenen törenin ardından, Akreditasyon Belge Başarısını paylaşmak amacıyla, 10 Mart Cuma günü Trafo Bodrum’da bir kokteyl düzenledi. Kokteyle Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ, Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Erol Turgut, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Mustafa Ercan, Muğla Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı Uğur Özen, Bodrum Şoförler Odası Başkanı Hasan Kablı, BODER Başkanı Halil Özyurt, Basın Mensupları ve çeşitli STK temsilcileri ile Bodrum Ticaret Odası Meclis Başkanı İlhan Ersan, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Üyeleri, Geçmiş Dönem Meclis Başkanı Zeki Köylü, Geçmiş Dönem Meclis Üyeleri ve Oda çalışanları katıldı.

 

BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon’un açılış konuşması ile başlayan kokteylde ekip ruhu ile çalışmanın sağladığı faydanın altı çizildi. Aldıkları A sınıfı belge ve başarılı akreditasyon denetim sonuçları hakkında duygu ve düşüncelerini basın mensupları ile paylaşan BODTO Başkanı Mahmut Serdar Kocadon, “Bodrum Ticaret Odası Avrupa Birliğindeki Odalar nasıl hizmet veriyor ise aynı hizmeti veren bir kurum haline gelmiştir. Bu seviyeye gelmek elbette kolay olmadı, Akreditasyon ve Kalite çalışmalarıyla toplam 34 denetimi başarıyla tamamladık. Emek veren başta Meclis Başkanlarımıza, üyelerimize, Yönetim Kurulu üyelerine ve Oda çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum. Bodrumumuzun adını bu şekilde tüm Türkiye’ye duyurmuş olmaktan büyük onur duyuyorum.” dedi.

 

Kokteyle katılan Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ise birlik ve beraberliğin önemine vurgu yaparak şunları söyledi;

 

Geçmiş dönemde görev yapan arkadaşların şimdi görev yapan arkadaşlarla birlikte hareket etmesi, karşılıklı saygı, sevgi gerçekten takdire değer. Hepinizi tebrik ediyorum. Bu birlik beraberliği gösteriyor. Zaten birlik ve beraberlik içerisinde olursak her şeyi yaparız diye düşünüyorum. Başta yönetim kurulu başkanımız ve değerli hocalarımız olmak üzere Ticaret Odamızı tebrik ediyoruz. Biraz önce aldığımız bilgilere göre bu ödülü almak hiç de kolay değil. Dört yıl süren, kaliteden, yönetim başarısına, sosyal projelere, gerçekten önemli bir birikimi gerektiriyor. İlçeler ve iller arasında Türkiye genelinde böyle bir ödülü almak, kolay değil. Bizim ticaret odamız da Bodrum’a yakışır bir ticaret odası, 6 bin üyesi var. Bir çok ilden çok daha ileri. Ben tekrar sizi tebrik ediyorum. İnşallah birlikte, daha güzel günlerde daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum” dedi.

 

Gecede Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, BODTO Meclis Başkanı İlhan Ersan ve BODTO Geçmiş Dönem Meclis Başkanı Zeki Köylü, yaptıkları konuşmalarda Bodrum Ticaret Odasının başarısını kutlayarak Bodrum'un adının duyurulmasından ve yüceltilmesinden duydukları sevinci ifade ettiler.

 

BODTO yöneticileri, TOBB Akreditasyon Sistemi kapsamında Bodrum Ticaret Odası’nın uluslararası standartta hizmet sunduğunun tescillenmiş olduğunu ifade ettiler. İLK YORUMU SİZ YAPIN...