BODRUMLU YELKENCİLER MİLLİ TAKIM ADAY KAMPINA GİDİYOR

BHM 08.02.2017 08:06 0 Yorum 381 Okunma

Türkiye Yelken Federasyonu Kış Kupasında aldıkları iyi derecelerle Milli Takım Aday Kampına girmeye hak kazanan Bodrumlu yelkenciler, Başkan Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi, Era  Bodrum Yelken Kulübü ve  Turgutreis Yelken Kulübü'nden optimist ve laser sınıflarında başarı elde eden Bodrumlu 10 sporcu, Milli Takım Aday Kampı'na gidiyor. 08 Şubat tarihinde başlayarak bir hafta boyunca devam edecek olan kamp öncesinde sporcular,  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'u da makamında ziyaret ederek mutluluklarını paylaştı.

 

Sporculara  Türkiye Yelken Federasyonu (TYF) Yönetim Kurulu Üyelerinden  Muğla İl Yelken Temsilcisi  Osman Gökmen, Şenkar Öztüzün ve  Turgutreis Yelken Kulübü Başkanı Enver Çoban ile antrenörleri eşlik etti. Kampa gidecek 10 yelkencinin 2017 yılı performanslarına bakılarak başarıları olanlarının, Türk Milli Takımının kadrosuna seçileceği belirtildi.

 

Başkan Kocadon, başarılı genç sporcuları tek tek tebrik ederek  Bodrum'u en iyi şekilde temsil ettikleri için kendilerine ayrıca teşekkür etti. Sağlıklarına çok dikkat etmeleri gerektiği konusunda ise uyarılarda bulunarak, "Sağlığı destekleyen en iyi şey spor. Bunlar hep sporun sayesinde. Bazı yaşıtlarımla yan yana geldiğimde hala onlardan 10 yaş genç duruyorum. Bunun tek nedeni de, onların sigara içmeleri. Bu yüzden sporu hayatınızdan hiçbir zaman eksik etmeyin. Başarınızdan dolayı hepinizi kutluyorum ve başarılarınızın katlanarak devam etmesini diliyorum." dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...