Bodrum Yedi Kıtanın Güzeli Bodrum'da

BHM 09.05.2017 16:02 0 Yorum 373 Okunma

Bodrum’da bu yıl ilk kez düzenlenecek Miss 7 Continents (7 Kıtanın Güzeli) yarışmasına katılmak üzere Bodrum'a gelen 22 ülkenin güzeli, Gümbet Mahallesi'ndeki otelde kampa girdi.

Bu yıl ilk kez düzenlenecek Miss 7 Continents (7 Kıtanın Güzeli) yarışmasına katılmak üzere  Bodrum'a gelen 22 ülkenin güzeli, Gümbet Mahallesi'ndeki otelde kampa girdi. Yarışmaya katılan güzeller havuz başında renkli pozlar verdi.

Jolly Tour ve Ermeni organizatör Ashot Khachatryan tarafından düzenlenen Miss 7 Continents yarışmasına katılmak üzere  Bodrum'a gelen güzeller, İsis Otel'de kampa girdi. 22 ülkeden gelen 22 güzel, otelin havuz başında bikinileriyle basın mensuplarına poz verdi. Havuz başında yapılan çekimleri turistler de büyük ilgiyle izledi. Birçok turist de güzellerle hatıra fotoğrafı çektirme yarışına girdi.

Organizatör Khachatryan, "Bu 25 yıldır yapılan bir yarışma. 9 yıldır da  Bodrum'da gerçekleştiriyoruz. Yarışmacıların çoğu ilk defa katılıyor.  Malezya'da yapılacak Kainat  Güzellik Yarışması için bu bir ön eleme. 22 ülkeden güzeller katıldı.  Gana ve  Hollanda'dan gelecek yarışmacılar, çeşitli nedenlerle katılmadı. Güzeller  14 Mayıs'ta  Bodrum Kalesi Kuzey Hendeği'nde yapılacak yarışmada Karadağlı modacı Didado'nun hazırladığı koleksiyonlarla podyumda boy gösterecek" dedi.

Yarışmada  Türkiye'yi 19 yaşındaki Ayşe Kübra Selvitop temsil edecek.  Adnan Menderes Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'nda okuyan Selvitop, "Basketbol branşı ile ilgileniyorum. Ayrıca  Futbol hakemliğinde aday hakemim. Kendimi bu yönde geliştirmeyi hedefliyorum. Herhangi bir ajansa bağlı değilim. Eski ajansımın bilgi vermesi üzerine bu yarışmaya isteyerek katıldım. Hedefim şu an  Türkiye'yi temsil ettiğim için birinci olmak. İleri zamanlarda modellik yapmayı tabii ki isterim ama, hedefim oyuncu olmak" dedi.

RUS GÜZEL, TÜRKİYE HAYRANI ÇIKTI

Rus güzeli Maria Ponomareva ise, "İlk defa geliyorum  Türkiye'ye.  Türkiye'yi çok beğendim ve sevdim.  Türkiye'yi de takip ediyorum. Yemeklerini ve dizilerini takip ediyorum. Dizileri beğenerek izliyorum. Yaşanan olaylar politik şeyler,  Türkiye'ye tekrar gelmeyi de düşünüyorum" dedi.

 


İLK YORUMU SİZ YAPIN...