BODRUM'U YASA BOĞAN ÖLÜM

BHM 05.07.2018 09:49 0 Yorum 896 Okunma

Bodrum Gümbet mahallesinde meydana gelen trafik kazasında yaralanarak hastaneye kaldırılan 6 yaşındaki Ömer Faruk Odabaşı, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

Dün akşam saatlerinde, Gümbet Mister Hadi Sokak üzerinde yolcu indirmekte olan minibüsün arkasında oluşan trafiği beklemeyerek sol şeritten gitmek isteyen ticari araç sürücüsünün, minibüsün önünden yola fırlayan Ömer Faruk Odabaşını görmeyerek çarpmasıyla kaza meydana geldi.

Çevredeki esnaf ve vatandaşların ifadesine göre Ömer Faruk, çarpmanın etkisiyle yerde kalarak bir süre aracın altında sürüklendi. Vatandaşların dur ikazıyla durumu farkeden sürücü aracını durdurdu. Aynı sokakta bulunan özel bir polikliniğin ambulansı derhal olay yerine geldi ve sağlık ekipleri tarafından ilk müdahale olay yerinde yapıldı ancak küçük çocuk, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

 

"Anne üzülme benim bir şeyim yok"

Sedye ile ambulansa alınırken annesine son sözleri "üzülme, benim bir şeyim yok" olan Ömer Faruk'un, iç kanama sebebiyle hayatını kaybettiği öğrenildi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...