BODRUM TIRI ANADOLUYU DOLAŞACAK

BHM 03.03.2017 11:09 0 Yorum 462 Okunma

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, ilçeyi tanıtan bir TIR'ın Anadolu'yu dolaşarak hiç gelmeyen yerlerden ilçeye yerli turist getireceğini açıkladı.

Bodrum Ticaret Odası Toplantı Salonu'nda  Bodrum Ticaret Odası (BODTO) Meclis Başkanı İlhan Ersan'ın başkanlığında düzenlenen toplantıya Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon, BODTO Yönetim Kurulu Başkanı  Mahmut Serdar Kocadon ve BODTO meclis üyeleri katıldı. Kocadon, şöyle dedi: 

 

"Geçen sezonu  Türkiye'de en az zararla atlatan yer Bodrum. Turizmde 2017 için büyük bir atak başlattık. Sadece  Almanya pazarında yaptığımız atılımda oranları yüzde 10 yükselttik. Geçen sene tek oteli olan Alman firmasının, şu an 5 oteli oldu  Bodrum'da. Bu sene aynı şekilde  İngiltere ve  Almanya pazarında biz bu çalışmaları devam ettireceğiz. Burada en geçerli geçim kaynağı turizm için hep beraber çalışmaya devam edeceğiz. TÜRSAB ile beraber bir tane büyük bir TIR'ı da  Bodrum olarak giydiriyoruz, içine tanıtım materyallerimizi, reklam panolarımızı, bilgisayarımızı, LED ekranımızı koyuyoruz. Anadolu'dan  Bodrum'a en çok turist yollayan yerler kadar hiç gelmeyen yerlerde de  Bodrum TIR'ıyla tanıtım atağına başlıyoruz. İnşallah yerli turizm bu sene herhangi bir kesintiye uğramaz. Umuyorum  Bodrum yine  Türkiye'nin turizm pastasından payını alan en iyi bölgesi olacak."İLK YORUMU SİZ YAPIN...