BODRUM TİCARET ODASI YARINLARA HAZIRLANIYOR

BHM 25.02.2017 13:34 0 Yorum 363 Okunma

29 Haziran 2016 tarihinde inşaasına başlanılan “BODTO YENİ HİZMET BİNASI”nda sona yaklaşılıyor.

BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon ve Yönetim Kurulu Üyesi Deniz Eyinç Konacık Mahallesinde bulunan yeni hizmet binamızın inşaatına giderek yürütülen çalışmaları yakından inceledi.

 

Proje Müdürü Hüseyin Atalay bina hakkında teknik detayları paylaşırken, yeni hizmet bina inşaatında sona yaklaşıldığını belirtti.

 

BODTO Yeni Hizmet Binasının yakın bir dönemde tamamlanacağını belirten BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut S. Kocadon, “Bodrum dünyaca bilinen bir marka, Bodrum Ticaret Odası da bölgemizin önde gelen bir sivil toplum kuruluşudur. Bölgemize, üyelerimize verdiğimiz hizmette, hizmet binamızın fiziksel koşullarının etkisi oldukça önemli. Bu nedenle daha kullanışlı ve büyük bir hizmet binası ile üyelerimize ve Bodrumumuza daha iyi hizmetler vermek için binamızın çalışmalarını hızlandırarak son gelmek üzereyiz. Tüm Bodrum'a hizmet verecek bu bina şimdiden büyük ilgi görüyor. Bu da bizi oldukça mutlu ediyor.”dedi.

 

Geleceğin Bodrum Ticaret Odası olmak amacıyla faaliyetlerini çeşitlendiren BODTO, yeni hizmet binası ile adından söz ettirmeye, kurumsal kapasitesini üyeleri için geliştirmeye devam edecektir.İLK YORUMU SİZ YAPIN...