Bodrum Tanıtım Tırı Aydın'da

BHM 21.03.2017 12:23 0 Yorum 528 Okunma

Aydın’da misafirlerini ağırlayan Bodrum Tanıtım Tırı, Aydınlılara halkına Bodrum’un güzelliklerini farklı bir pencereden gösterecek.

29 ili gezmesi planlanan  Bodrum Tanıtım Tırın'ın ikinci durağı ise  İzmir olacak.  22 Mart 2017  Çarşamba günü  İzmir'e hareket edecek olan tır,  Ege bölgesinin önemli şehirlerinden biri olan  İzmir'de de halka  Bodrum'un özelliklerini anlatmak için ilgililerini bekleyecek.

 

" Bodrum Sizi Çağırıyor" sloganıyla başlatılan proje,  Bodrum Kaymakamlığı'nın himayesinde,  Bodrum Tanıtma Vakfı ve  Bodrum Belediyesi'nin öncülüğünde oluşturuldu. Projeye,  Bodrum Ticaret Odası (BODTO),  Bodrum Esnaf ve Sanatkarlar Odası,  Bodrum Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası,  Bodrum Otelciler Derneği (BODER),  Bodrum Denizciler Derneği, IMEAK Deniz Ticaret Odası  Bodrum Şubesi ve TÜRSAB  Bodrum Yürütme Kurulu da destek veriyor.

 

Eşsiz  Bodrum logosu ile  Bodrum'un simgesi begonviller ve mavi beyaz  Bodrum evleriyle süslenen tırın içinde  Bodrum tabloları, üç boyutlu  Bodrum tanıtım filmi, mandalina gazozu, kolonyası ve lokumu gibi  Bodrum'un yerel tatları ve ürünlerinden oluşan tanıtım materyalleri bulunuyor. Tırda görevli ekip ise gittiği her ilde  Bodrum'u sevenlerine daha yakından tanıtacak.

 

Bodrum Tanıtım Tırıyla ilgili program akışı ve gelişmeleri "Eşsiz  Bodrum" facebook hesabından takip edebilecek.İLK YORUMU SİZ YAPIN...