BODRUM MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AÇIĞA ALINDI

BHM 12.11.2016 15:45 0 Yorum 641 Okunma

Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, okul servisi ihalelerinde usulsüzlük ve FETÖ'nün eğitim kurumlarına destek sağlanması iddiaları üzerine başlatılan soruşturma kapsamında Muğla Valisi Amir Çiçek'in talimatıyla açığa alındı.

Geçin, cuma günü saat 16.30'da kendisine yapılan tebligatla açığa alındığını söyledi. Geçin, "Daha önce de aynı konularla ilgili şikayet üzerine açığa alındım. 3 ay görevden uzaklaştırıldım. Suçsuz olduğum ortaya çıkınca göreve iade edildim. Yine aynı konu, yine aynı şikayetler. Soruşturmanın selameti açısından açığa alındığım belirtildi. Suçsuz olduğum anlaşılınca göreve iade edileceğimi düşünüyorum. Daha da fazla açıklama yapmam mümkün değil" dedi. Soruşturmayı Vali Yardımcısı Rıza Dalan'ın yürüttüğü ifade edildi.


YORUMLAR

Irfan Odabasi ( 14 11 2016 )
Cocuklarimizin gelecegini emanet ettigimiz Bodrum Milli Egitim Müdürü, Osman Nuri Topbaş adindaki Tarikatci bir Hoca Efendinin Müridi. Facebook'a girip Emin Gecin ismini verirseniz bu Konuda daha fazla Bilgi alabilirsiniz.
Gürhan KESKİN ( 13 11 2016 )
Daha önce de aynı konularla ilgili açığa alındığı doğru ama suçsuz olduğu için göreve döndüğü yalan çünkü müfettişlerin Emin GEÇİN hakkında yöneticilik yapamaz kararı vermesine rağmen bu karar uygulanmadı üstelik şimdi o konulara yenileri eklendi çünkü kendisini Bodrumun efesi zannedince usulsüzlükleri iyice arttı.Bodrum eğitimine verdiği zarar ise tartışmasızdır.Çünkü en başarılı okul müdürlerini görevden alarak veya el çektirerek Bodrum’da bir korku ve baskı ortamı yaratmıştır.Kendisine biat etmeyenlerin hali ve Bodrum’un eğitimine verdiği zarar ortadır..
Emin GEÇİN’i Bodrum halkı olarak istemiyoruz..


SİZ DE FİKİR BELİRTİN...