BODRUM'DA YARIŞ HEYECANI

BHM 16.03.2017 09:41 0 Yorum 404 Okunma

Bodrum'da ilk kez düzenlenecek olan  Bodrum Extrem Offroad Festivali'ne katılacak motor sporları yarışçıları, antrenman yarışlarında fırtına gibi esti.

Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü tarafından 24-26 Mart tarihlerinde bu yıl ilk kez düzenlenecek  Bodrum Extrem Offroad Festivali'nin tüm hazırlıkları tamamlandı. Kule Rock City ve Çağdaş Holding A.Ş. ana sponsorluğunda düzenlenecek festival kapsamında, Yokuşbaşı Mahallesi'nde hazırlanan parkurda bugün motosiklet, ATV ve UTV  araçlarıyla antrenman yarışı yapıldı. 25 ilden 100'ün üzerinde yarışçının katılması beklenen yarışlarda offroad otomobiller de gösteri yarışı yapacak.

 

Bodrum ATV  Türkiye Şampiyonu Atilla Serttaş,  Bodrum'da festival havası estirecek yarışları en az 2 bin kişinin izleyeceğini belirterek bu spora olan ilginin her geçen gün çığ gibi büyüdüğünü kaydetti.  Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü Başkanı Faysal Şefkatlioğlu ise ilgiden memnun olduklarını belirterek "Amacımız önümüzdeki yıldan itibaren bu yarışı uluslararası arenaya taşıyarak özellikle kış aylarında 4-5 bin kişinin izleyeceği 300 kişinin katılacağı bir organizasyon haline getirmek, çalışmalarımızı bu yönde sürdürüyoruz" dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...