BODRUM’DA 19 MAYIS’TA SPOR COŞKUSU

BHM 20.05.2016 09:16 0 Yorum 701 Okunma

Bodrum’un önde gelen sağlıklı yaşam ve spor merkezi Saloon Bodrum, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları çerçevesinde Bodrum Belediye Meydanı’nda muhteşem bir etkinliğe imza attı.

Saloon Bodrum tarafından düzenlenen etkinlikte Bodrum Belediye Meydanı’na kurulan sahnede, dj performansı eşliğinde eğitmenler, Bodrumlular’a bol bol spor yaptırdı. Taeboo, zumba, pilates ve hareketli şarkılara eşlik eden yüzlerce Bodrumlu, yaklaşık 2 saat boyunca büyük coşku yaşadı. Meydanı dolduranlar ellerindeki Türk Bayraklarıyla eğitmenlerin hareketlerine eşlik etti. Yoldan geçen arabalarda zaman zaman arabalarını durdurarak etkinliğe katıldı. Yerli yabancı turistler bol bol fotoğraf ve video çekti.

 

“Sağlıklı bir yaşam için harekete geç” sloganıyla 1 yıldır faaliyet gösterdiklerini belirten Saloon Bodrum’un işletmecisi Özlem Karaarslan, 19 Mayıs gibi çok önemli bir bayramda Bodrumlularla bu etkinlikte buluşmanın çok güzel olduğunu söyledi. Sporun sağlıklı bir yaşam için çok önemli olduğunu belirten Karaarslan; “19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı’nda Bodrum’da sporla fark yaratmak istedik. Sanırım böyle bir etkinlik Bodrum’da bir ilk oldu. Sporun sezonluk değil 12 ay çok önemli olduğunu hep belirten Saloon Bodrum olarak pilates, reformer pilates, crossfit, TRX, zumba ve Taeboo özel ve grup derslerini uzmanlarıyla Bodrum’a sunuyoruz. Ayrıca Bodrum’da bünyesinde uzman diyetisyen bulunduran tek spor merkezi olan merkezimizde uzman diyetisyenimizle birlikte sağlıklı beslenme programları yapıyoruz. Sporun ve doğru beslenmenin sağlıklı bir yaşam için ne kadar önemli olduğunu anlatmaya çalışıyoruz. Bugünkü etkinliğimizde Bodrumlular’la buluşmaktan büyük keyif aldık. Hepimizin bayramı kutlu olsun” dedi.

 

Saloon Bodrum ekibi daha sonra ekip olarak Cafe Bodrum’a giderek kutlama yaptı.


İLK YORUMU SİZ YAPIN...