Avusturya Büyükelçisi'nden Başkan Kocadon'a ziyaret

BHM 10.03.2017 09:22 0 Yorum 368 Okunma

“Bodrum’da Avusturya Günleri” etkinliği kapsamında ilçeye gelen Avusturya Büyükelçisi Dr. Klaus Völfer, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’u makamında ziyaret etti.

"Bodrum'da  Avusturya Günleri" etkinliği kapsamında ilçeye gelen  Avusturya Büyükelçisi Dr. Klaus Völfer,  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon'u makamında ziyaret etti.

 

Bodrum Belediyesi,  Bodrum Ticaret Odası ve  Avusturya Kültür Ofisi'nin işbirliğiyle bu yıl ikinci kez düzenlenen  Bodrum'da  Avusturya Günleri, 07-21 Mart 2017 tarihleri arasında sanatseverlerin ilgisine sunuldu. Etkinlik kapsamında ilçeyi ziyaret eden  Avusturya Büyükelçisi Dr. Klaus Völfer,  Bodrum Belediyesi'ni de ziyaret ederek Başkan  Mehmet Kocadon ile görüşmede bulundu. Ziyarette büyükelçiye  Muğla Yöresi  Bodrum Fahri Konsolosu Neyir San ve Baki Bilgili eşlik etti.

 

Avusturya ve  Bodrum olarak yapılan işbirliğinden ötürü duyduğu memnuniyetini ifade eden Büyükelçi Völfer, organizasyonun sağlanmasında katkı sunan Başkan Kocadon'a,  Bodrum Belediyesi olarak vermiş oldukları destekler için teşekkür etti.

 

Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon da nazik ziyareti için Büyükelçi Dr. Klaus Völfer'e teşekkür ederek, " Bodrum antik çağlardan bu yana sanat ile iç içe yaşamış dünya üzerindeki sayılı en önemli kültür ve sanat merkezlerinden biridir. Medeniyetin kalesi  Bodrum'da, sanatın birleştirici gücüne duyduğumuz inançla  Bodrum Belediyesi olarak sanatsal ve kültürel organizasyonlara desteğimiz her zaman olduğu gibi devam edecektir." dedi.İLK YORUMU SİZ YAPIN...