AK PARTİ GAZETECİLERİ UNUTMADI

BHM 12.01.2017 17:58 0 Yorum 355 Okunma

AK Parti Bodrum ilçe teşkilatı, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla gazetecilerle bir araya geldi.

Bodrum'da bir restoranda AK Parti Bodrum İlçe Başkanı Macit Gündoğdu ile ilçe teşkilatı üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe, Bodrum'da çalışan gazeteciler katıldı.

 

Etkinlikte konuşan Başkan Gündoğdu, gazetecilik mesleğinin zor bir meslek olduğunu söyledi.

 

Gazeteciliğin çok riskli noktalarının olduğunu ifade eden Gündoğdu, "Bundan 10 yıl önce de ilçe başkanlığı yapmıştım. O dönemden bu güne aranızda gazeteci arkadaşlarımız var. O günlerde de hep birlikte çalışmıştık. Aynı arkadaşları yine aranızda görmekten mutluyum." dedi.

 

Her insanın bireysel tercihinin olduğuna işaret eden Gündoğdu, şöyle konuştu:

 

"Herkesin aynı safta olması mümkün değildir. Gazeteci olmakla veya bir başka meslek sahibi olmakla insanların fikirleri değişmez. İnsanlar hayatta değer verdikleri fikirlere ve o yönde yaşamlarını oluşturmaya, o yönde kendi ilkeleriyle yaşamaya devam ederler. O yüzden hepinizin görüşlerine, dünya yaşantısına saygılıyız."

 

Gündoğdu, haklarında yapılan iyi veya kötü haberlere saygı duyduğunu ve bunların hepsinin kendileri için değerli olduğunu ifade etti.

 

Herkesin birbirine saygılı olması gerektiğini dile getiren Gündoğdu, şunları kaydetti:

 

"Biz, sizlerle birlikte olmaktan mutluyuz. Bundan sonra da sizlerin bizlerin haberlerini yapmasıyla da mutlu olacağız. Bizim de size bir katkımız olursa ne mutlu bize. İktidar partisinin Bodrum'daki temsilcilerinden beklentileriniz nelerdir? Bodrum'dan beklentileriniz nelerdir? sizlerin bu konudaki görüşleriniz çok önemli."İLK YORUMU SİZ YAPIN...