114. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ

BHM 20.03.2017 10:09 0 Yorum 510 Okunma

Bodrum'da,  Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün (BJK) 114'üncü kuruluş yıl dönümü düzenlenen gecede kutlandı.

Bodrum Beşiktaşlılar Derneği tarafından düzenlenen etkinliğe,  Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz,  Bodrum Belediye Başkanı  Mehmet Kocadon, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, BJK'nin eski yöneticilerinden  Metin Keçeli, Fahrettin Curoğlu ve taraftarlar katıldı.

 

Spor Toto Süper Lig'in 25'inci haftasında golsüz eşitlikle tamamlanan Antalyaspor-Beşiktaş karşılaşmasını projeksiyonla izlenerek başlayan gecede renkli görüntüler oluştu.

 

Bodrum Kaymakamı Yılmaz, etkinlikte yaptığı konuşmada, sevgi, dostluk ve kardeşliğin önemini vurguladı. Farklılıkların zenginlik olduğunu belirten Yılmaz, "Bunun kıymetini iyi bilmemiz lazım. Çünkü birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Beşiktaşlıların sevincini paylaşmaktan mutlu oldum." dedi.

 

Oğlunun ve kendinin  Galatasaray, eşi ve kızının ise  Beşiktaş taraftarı olduğunu belirten Yılmaz, "Size sevindirici bir haber vereyim. Bizim kale içeriden fethediliyor." ifadeleri geceye katılanları gülümsetti.

 

Bodrum Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Uğur Özçayır da derneklerinin BJK'nin 100'üncü yılında kurulan 100'üncü dernek olduğunu ve bunun gururunu yaşadıklarını söyledi.

 

Taraftarların ellerinde  Beşiktaş bayrakları ile tezahürat yapıp, marşlar söyledikleri gecede, pasta kesilmesinin ardından hediye çekilişi yapıldı.İLK YORUMU SİZ YAPIN...